Złote aktualności

Liczba chętnych do udziału w Złotym Tangowym Balu Karnawałowym jest bliska limitu. Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia, to warto by się pospieszyć, bo wkrótce będzie można się zapisać już tylko na listę rezerwową.

Jak wiecie, podczas tego balu trzeba wykazać się złotem. Warto przy tym uruchomić fantazję oraz po­my­sło­wość. Spośród najciekawiej ubranych uczest­ni­ków balu zostaną wybrani Złota Tanguera i Złoty Tanguero balu.Każdy wie, że panie nigdy nie mają się w co ubrać. Choćby szafa pękała w szwach, panie stając przed nią zawsze ciężko wzdychają, że nie mają czego na siebie włożyć.

Udział w balu jest doskonałym pretekstem, aby przekonać siebie same oraz swoich partnerów, że pani koniecznie musi kupić sobie coś nowego, bo jak ma iść na ten bal, skoro nie ma czego na siebie włożyć?

W obliczu takiego poważnego, życiowego problemu warto zerknąć na ofertę naszej tangowej koleżanki Dominiki. Z usług jej firmy skorzystały już niektóre miłośniczki i miłośnicy tanga (i nie tylko tanga) z Bielska (i nie tylko z Bielska).