Aktualności

Milongi

Zastanawialiśmy się, czy nie odwołać milongi przedświątecznej. Wiele osób zadeklarowało, że prawdopodobnie przyjdą. Postanowiliśmy więc spróbować. Zapraszamy!

Postanowiliśmy, że:
  • 21 grudnia, milonga w Masce będzie o zwykłej porze: od 1900 do 1950 będzie praktyka, a zaraz poniej, od 1950 do 2200 będzie milonga; to będzie ostatni moment, żeby zrelaksować się przed generalnymi porządkami i szykowaniem smakołyków na święta.
  • 28 grudnia milonga w Masce również będzie, włącznie z poprzedzającą ją praktyką; świetna okazja żeby spalić trochę zapasów zgromadzonych w czasie świąt oraz potrenować przed zbliżającym się Sylwestrem
  • 4 stycznia milonga i praktyka w Masce będzie pierwszą z wielu interesujących praktyk i wspaniałych milong w Bielsku-Białej w 2012 roku
Wynika z tego, że w tym roku w okresie świąt Bożego Narodzenia praktyki i milongi w Masce będą się odbywać jak zwykle w każdą środę, bez żadnych przerw.

Jak zawsze, aktualne informacje o milongach, praktykach i innych wydarzeniach związanych z tangiem znajdziecie w naszym kalendarzu.

Tangowa Wigilia

W tym roku tangowa wigilia odbędzie się w niedzielę w Decade Music Club — od 1800 do 2200. Organizatorem jest, jak co roku, Tango Bielsko.

Tangowy Sylwester 2011

Tak się złożyło, że jeden z panów nie ma partnerki. Tak więc panie: jest okazja! Szukamy pani na ten wieczór. Jeżeli któraś z pań zechce skorzystać z okazji, prosimy o pilny kontakt.

Informacje dla uczestników imprezy są »tutaj«.