Ludu tangowy!

W miniony piątek (4 XI) w Impresji była milonga urodzinowa Ani P. Dziękujemy serdecznie wszystkim przybyłym! Ci co byli, wiedzą, jak sympatycznie było. Ci z was, którzy nie mogli przyjść — cóż… myślę, że naprawdę macie czego żałować.

Dotychczas piątkowe milongi prowadzili we dwójkę Lech i Grzegorz. Mamy nadzieję, że od teraz do naszego grona dołączy Ania. Kolejna okazja, żeby posłuchać muzyki przygotowanej przez Anię będzie w najbliższą środę (9 XI). Ci z was, którzy byli na milondze w miniony piątek, nie mają chyba żadnych wątpliwości, że muzyka będzie przednia. A reszta z was — przyjdźcie i przekonajcie się o tym sami!

Przy okazji drobne wyjaśnienie: jeżeli od czasu do czasu zdarza się, że Lech lub Grzegorz nie pojawi się na jakiejś milondze, to nie znaczy, że im się znudziło. Może trudno w to uwierzyć, ale tango nie jest całym ich życiem. Od czasu do czasu muszą też trochę popracować na chlebek. Niekiedy obowiązki zawodowe kolidują z chęcią tańczenia tanga.

Na koniec ogłoszenia duszpasterskie na najbliższy tydzień.

W najbliższy weekend (11-13 XI) wielu z nas wybiera się na warsztaty tanga — albo do Małego Cichego, albo do Kudowy. Wyjeżdża tam większość stałych bywalców bielskich milong, w tym wszyscy bielscy didżeje. W związku z tym w przyszłym tygodniu ostatnia milonga będzie w środę (9 XI) — jak zwykle od 1945 do 2200. Jak zwykle, przed milongą od godziny 1900 będzie praktyka. Zapraszamy!

Poza tym:
  • czwartkowej praktyki (10 XI) w tym tygodniu nie będzie
  • piątkowej milongi (11 XI) w Impresji w tym tygodniu nie będzie
  • niedzielnej milongi (13 XI) w tym tygodniu nie będzie
Regularny cykl milong i praktyk zostanie wznowiony od następnej środy (16 XI).

Przypominamy, że zawsze aktualne terminy i miejsca milong, praktyk (i warsztatów) możecie znaleźć w naszym kalendarzu.