Tangonuestro.pl i tangoargentynskie.info - nowe portale tangowe (aktualizacja)

Po zakończeniu działalności znanego Blautango.com pojawiać się zaczęły próby wypełniania próżni. Oto trzy z nich, pretendujące do miana ogólnopolskich:
  • facebook.com/tango.in.poland (Tango in Poland, zaproponowana przez Lechosława Hojnackiego facebookowa strona samoobsługowych ogłoszeń).
    Z definicji  brak właścicieli, staffu i interesu finansowego; rośnie zupełnie samodzielnie i z założenia jest to jej słabość i siła jednocześnie; można ją "polubić" bez obaw. Każdy podejmuje samodzielną decyzję o ogłoszeniu tam wydarzenia o znaczeniu ponadlokalnym. 
  • www.tango-argentynskie.info (Portal Tango Argentyńskie, prowadzony przez Roberta Kandefera). Dostępna także strona FB: facebook.com/TangoPortal.
    Aktualizacja 22.10.2011: Portal ruszył. Jeszcze nie wszystkie działy są wypełnione treściami, jednak już rysuje się profil autorskiego miejsca informacyjnego dla tangueros z całego kraju. 
  • www.tangonuestro.pl (Wszystko o tangu w Polsce - prowadzony przez Kingę Wojaczek i Grzegorza Wdowiaka)
    Dość nowoczesne podejście do technologii webowych (kanały rss, blogopodobna strona główna, fora, mapki Google, wersja mobilna dla komórek etc.) Rozwija się stosunkowo szybko, dba o aktualność i jak na razie - dobrze rokuje.
Życzę sukcesu - wszystkim.