Milongi "Maska" i "Impresja" od października zmienią dni tygodnia

 Ponieważ Tomek wraca na scenę jako organizator niedzielnych milong Postanowiliśmy przesunąć terminy naszych (Lechosław i Grzegorz) milong. W ten sposób będą lepiej rozłożone w tygodniu. 
I tak od pierwszego października: 

  • Milonga Maska we środy (zamiast czwartków; miejsce, godzina, w tym praktika przed milongą - bez zmian), 
  • Milonga Impresja w piątki (zamiast czwartków; miejsce i godzina bez zmian, za to chyba będzie praktika przed milongą). 
 Od najbliższego czwartku w kalendarzu milong będziemy też anonsowali z wyprzedzeniem DJ-a (przy wpisie konkretnego terminu milongi). Różnimy się nieco muzycznie, więc to ma sens. 

UWAGA: terminy "Maski" i "Impresji" będą zawsze dostępne w kalendarzu Google i to jest wiarygodne miejsce na informacje o nich. U Tomka niestety informacje bywają nader niekompletne.  Kalendarz milong, a także ew. anonse zmian zawsze dostępne pod skrótem: 
 W miarę dostępności danych Tomka - w kalendarzu będziemy umieszczać także jego milongi niedzielne. Pierwszą milongę niedzielną Tomek zapowiada na 18 września (patrz kalendarz w bb.etaniec.org).
 Przypominam także, że na stronie facebookowej www.facebook.com/tango.bielsko umieszczamy ogłoszenia wszyscy.

DJ-e w Masce i Impresji:
  • Ja (Lechosław) po wakacjach nieco złagodnieję. Będę grał stare tanga głównie w wykonaniach instrumentalnych z epoki lub nowych zachowujących styl, nadal z dużą (lecz już nie dominującą) domieszką nowego tanga (neotango) oraz z jedną tandą eksperymentów.
  • Grzegorz grywa więcej przedwojennego tanga z dającymi się zauważyć domieszkami rosyjskimi, niemieckimi i polskimi.
  • Zapraszamy do współpracy. Przypominam, że gramy pro bono, "parkietowe" nie jest dla nas!. Ja od października będę znacznie bardziej zajęty. Nie gwarantuję, że zawsze będę mógł i że zawsze będę znakomicie przygotowany. Apeluję: jeżeli masz pomysł - mów, jesteśmy otwarci. Jednak jedyna naprawdę sensowna i skuteczna krytyka ma formę - zrób to sam(a) lepiej. Szukamy DJ-ów wolontariuszy. Szczerze zachęcam, będziemy bardzo uradowani, zyskamy wszyscy.