Ogłoszenia na najbliższy tydzień

Milonga Maska

W najbliższy czwartek, 23 maja, wypada święto Bożego Ciała. W tym dniu restauracja Maska będzie nieczynna. Dlatego w tym dniu milongi oraz poprzedzającej ją praktyki nie będzie.

Milonga Impresja

W najbliższy weekend przypada 60 rocznica połączenia miast Bielska i Białej. Z tej okazji miasto przygotowało wiele atrakcji. Na sobotę, 25 maja, planowaliśmy kolejną imprezę z cyklu Tango Buon Gusto. Niestety restauracja Buon Gusto Trattoria ulega likwidacji. Podobno szefom tej restauracji nie udało się porozumieć z Urzędem Miejskim. Obecnie szukamy innego przyjaznego miejsca, w którym będziemy mogli organizować takie imprezy. Tymczasem zapraszamy na cotygodniową milongę w Impresji — jak zwykle od 1900 do 2200. Grać będzie DJ On.

Tango w Jaworzu

Miłośnicy tanga w Bielsku-Białej mają w tę sobotę możliwość wyboru jednej z dwóch imprez. Oprócz milongi w Bielsku-Białej również Ośrodek Promocji Gminy Jaworze organizuje wieczorek z tangiem argentyńskim na terenie Cenrum zdrowia i rehabilitacji Villa Barbara. Według posiadanych przez nas informacji, zabawa będzie na świeżym powietrzu, pod namiotem. Część podłogi namiotu wyłożona jest płytkami.