Jak opublikować post (artykuł, wiadomość) lub komentarz w tym serwisie?

 • Jeżeli to jednorazowa sprawa, po prostu prześlij proponowaną treść z ewentualnym komentarzem i propozycją tytułu na adres serwisu:
  tanczymy |małpeczka| gmail |kropeczka| com
 • Jeżeli widzisz sens współtworzenia tego serwisu i masz dobre chęci, zapraszamy do własnoręcznego udziału w publikowaniu. Wiedz, że technicznie publikowanie jest niezwykle proste i odbywa się wprost z dowolnej przeglądarki WWW. Możliwe jest także takie ustawienie konta autora, aby mógł publikować wysyłając e-maila na specjalny, znany tylko sobie adres (temat e-maila staje się wtedy tytułem posta).
  Aby dostać uprawnienia autora - podaj nam swój adres e-mail (za pomocą którego będziesz się logował do serwisu). Po nadaniu Ci uprawnień przez kogoś z administratorów, serwis prześle Ci wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

 • Komentarze do nowych postów nie są moderowane i pojawiają się natychmiast*, jednak ze względu na bezpieczeństwo serwisu wymagają prostej procedury odróżnienia żywego komentatora od automatu spamerskiego.
  Aby skomentować post:
  1. kliknij w tytuł komentowanego posta,
  2. kliknij w link "Prześlij komentarz"
  3. napisz komentarz,
  4. podaj swój istniejący identyfikator sieciowy (może to być konto Gmail, innego serwisu z proponowanej przez serwis listy lub dowolny identyfikator sieciowy zgodny ze standardem OpenID
  5. na żądanie serwisu przepisz dodatkowo litery z ekranu,
  6. zatwierdź komentarz.
 • Jeżeli masz szybką wiadomość, pytanie, ogłoszenie do przekazania czytelnikom tego serwisu, a Twoja wiadomość nie jest związana z konkretnym newsem na tej stronie - dodaj ją jako komentarz do TEGO posta. Ukaże się on na głównej stronie w lewym menu "Najnowsze komentarze".
  *Komentarze do wiadomości starszych niż 2 dni pojawiają się po zatwierdzeniu przez żywą osobę. Komentarze do wiadomości świeższych pojawiają się samoczynnie, jednak ewentualne komentarze o treściach sprzecznych z prawem, obelżywych lub nie związanych z tematyką serwisu - zostaną usunięte.